60 Parça Çatal Kaşık Takımı Akdeniz Model

İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺170,00(KDV Dahil)

12 Kişilik Aile Takımı

:

HİRA Marka 2,5 mm Kalınlığında 304 Kalite

Set içeriği :

12 Adet Yemek Kaşığı,

12 Adet Yemek Çatalı,

12 Adet Tatlı Kaşığı,

12 Adet Tatlı Çatalı

 12 Adet Çay kaşığı içermektedir.

Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

* Setimiz 15 yıl garantilidir ve bulaşık makinesinde hassas programda yıkayabilirsiniz.

* Keyifle, yıllarca ilk günkü parlaklığında ve şıklığında kullanabilirsiniz.Genellikle sulu ve küçük taneli yiyecekler için kullanılan yemek kaşıkları Türk sofralarında özel bir yere sahiptir. Kaşığın oval çanağı, her ele uygun tutulabilir bir sapının olması çok önemlidir. Hira çatal kaşık ürünlerinde bu iki noktayı baz alarak üretim yapmaktayız buna ek olarak sofraya şıklık katacak desenlerle sofralarda hem kullanışlı hem de göze hitap eden modeller üretiyoruz.

 

Salatalar ve makarnalar başta olmak üzere iri taneli tüm yiyeceklerde kullanılan çatallar sofralarımızın vazgeçilmez öğeleridir. Hira çatal modelimizi 2,5 mm kalınlıkta, 4 dişli olarak üretmekteyiz.Çatallarda dişlerin hafif oval olması ve birbirine paralel ve eğilmez yapıda olması çok önemlidir.

Tatlı kaşıkları özellikle sütlü tatlı ve pastalar için kullanılmaktadır. Tatlı kaşığımız asil görüntüsüyle tatlı sohbetlerinize ve sofralarınıza çok yakışacak.

Pasta ve baklavarda kullanılan tatlı çatalı ile sunumlarınız daha albenili ve şık olacaktır.

Evlerde günlük yada beş çayında özel sunumlarda isterseniz cafe ve restaurantlarda kullanım için şık bir çay kaşığıdır. Güzel günlerde kullanın