36 parça Çatal Kaşık Bıçak Seti hira piramit
36 parça Çatal Kaşık Bıçak Seti hira piramit
36 parça Çatal Kaşık Bıçak Seti hira piramit
36 parça Çatal Kaşık Bıçak Seti hira piramit
36 parça Çatal Kaşık Bıçak Seti hira piramit

36 parça Çatal Kaşık Bıçak Seti hira piramit

İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺230,00(KDV Dahil)

 

:

36 PARÇA KÜÇÜK AİLE TAKIMI

* Çatal Bıçak takımımız 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik kullanılarak üretilmektedir.
* Çatal kaşık bıçak setimiz 50 yıl garantilidir ve bulaşık makinesinde hassas programda yıkayabilirsiniz.
* Keyifle, yıllarca ilk günkü parlaklığında ve şıklığında kullanabilirsiniz.

 

 

36 PARÇA SET İÇERİĞİ
6 Adet Yemek Kaşığı
6 Adet Yemek Çatalı
6 Adet Tatlı Kaşığı
6 Adet Tatlı Çatalı
6 Adet Çay Kaşığı
6 Adet yemek bıçağı

 

PİRAMİT MODEL :


Mısır piramitlerinden esinlenerek oluşturduğumuz özel desen sayesinde kaşık sapında sıra sıra piramitleri hafifçe hissedebilirsiniz. Tutma açısından gayet ergonomik bir sap olmasının yanı sıra sofraya farklı bir hava katacak piramit modelimizi güzel günlerde kullanın.

Genellikle sulu ve küçük taneli yiyecekler için kullanılan yemek kaşıkları Türk sofralarında özel bir yere sahiptir. Kaşığın oval çanağı, her ele uygun tutulabilir bir sapının olması çok önemlidir. Hira çatal kaşık ürünlerinde bu iki noktayı baz alarak üretim yapmaktayız buna ek olarak sofraya şıklık katacak desenlerle sofralarda hem kullanışlı hem de göze hitap eden modeller üretiyoruz.

 

Salatalar ve makarnalar başta olmak üzere iri taneli tüm yiyeceklerde kullanılan çatallar sofralarımızın vazgeçilmez öğeleridir. Hira çatal modelimizi 3mm kalınlıkta, 4 dişli olarak üretmekteyiz.Çatallarda dişlerin hafif oval olması ve birbirine paralel ve eğilmez yapıda olması çok önemlidir.

Her sofrada ihtiyaç duyulan, çatal - kaşık kadar eksikliği hissedilen yemek bıçakları en çok pişmiş et kesimi için kullanılsa da birçok yiyeceğin bölünmesi için kullanılır. Porseleni çizmemesi için özel bir diş yapısına sahip yemek bıçaklarımızı uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bıçaklarımızda sap kalınlığı 10 mm olan yemek bıçağı modelimizin tutulması ve kullanılması çok rahattır.

Tatlı kaşıkları özellikle sütlü tatlı ve pastalar için kullanılmaktadır. Tatlı kaşığımız asil görüntüsüyle tatlı sohbetlerinize ve sofralarınıza çok yakışacak.

Pasta ve baklavarda kullanılan tatlı çatalı ile sunumlarınız daha albenili ve şık olacaktır.

Evlerde günlük yada beş çayında özel sunumlarda isterseniz cafe ve restaurantlarda kullanım için şık bir çay kaşığıdır. Güzel günlerde kullanın